Fumot Tornado 15K
Il-FUMOT Randm Tornado 15000 Vape Vimto huwa e-sigarett li jintremew b'kapaċità ta' 15000 draw.
L-apparat huwa mimli minn qabel-b'likwidu li jimita t-togħma ta' Vimto, xarba tal-frott popolari.
Joffri esperjenza ta' fwar konvenjenti u fit-tul-mingħajr il-ħtieġa ta' mili mill-ġdid jew iċċarġjar mill-ġdid.
Deskrizzjoni
RandM Tornado 15000 - L-aħħar vape Tornado minn RandM
Merħba fil-RandM Tornado 15000, l-aħħar kapolavur mis-serje rinomata RandM Tornado. Din l-unità tistabbilixxi standard ġdid b'15000 puffs impressjonanti.
RandM Tornado 15000
Ir-RandM Tornado 15000 joffri diversi karatteristiċi notevoli li jagħmluha l-aqwa bejjiegħ fost il-vapes Tornado:
• Coil tal-malja (0.90 OHM): Il-coil tal-malji mibnija-b'reżistenza ta '0.90 Ohm jiżgura vaporizzazzjoni uniformi u effiċjenti tal-likwidi favoriti tiegħek, għal togħma intensa u sħab dens ta' fwar.
• L-aħħar u l-akbar likwidi: Igawdu l-aktar likwidi ġodda u fit-togħma grazzi għat-teknoloġija avvanzata ta 'vaporizzazzjoni, li toħroġ it-togħma u l-aromi sħaħ tal-likwidi tiegħek.
• Tank ta '25ml: B'tank ġeneruż ta' 25ml, tista 'tgawdi sa 15000 puff, ideali għal tgawdija fit-tul u vaping mhux interrott.
• Indikatur tal-batterija diġitali: Dejjem żomm għajnejk fuq il-livell tal-iċċarġjar bl-indikatur tal-batterija diġitali u recharge f'waqtha sabiex ma jkollokx għalfejn tinterrompi l-vaping
• Port tal-iċċarġjar tat-Tip-C: Il-port tal-iċċarġjar tat-Tip-C modern jippermetti iċċarġjar malajr u faċli, sabiex tqatta' inqas ħin tistenna u aktar ħin vaping
• Batterija 850 mAh: B'batterija qawwija ta '850 mAh, ir-RandM Tornado 15000 jipprovdi biżżejjed enerġija għal sessjonijiet twal ta' vaping mingħajr interruzzjonijiet

Benefiċċji tar-RandM Tornado 15000
• Disinn jibred: Bid-disinn faċli għall-utent tiegħu-u faċilità ta 'użu, ir-RandM Tornado 15000 huwa adattat kemm għal vaporizzaturi novizzi kif ukoll b'esperjenza.
• Vaping fit-tul: Bit-tank ġeneruż u l-batterija qawwija tiegħu, ir-RandM Tornado 15000 joffri pjaċir tal-vaping fit-tul-li jdum il-ġurnata kollha
• Prestazzjoni mill-aqwa: Grazzi għat-teknoloġija avvanzata tagħha, ir-RandM Tornado 15000 jagħti prestazzjoni eċċellenti li tissodisfa anki l-vapers l-aktar impenjattivi
Applikazzjoni u użu tar-RandM Tornado 15000
• Faċli biex tużah: Grazzi għad-disinn faċli għall-utent-, ir-RandM Tornado 15000 huwa faċli biex tużah, li jippermettilek tikkonċentra bis-sħiħ fuq il-vaping.
• Applikazzjonijiet versatili: Ir-RandM Tornado 15000 huwa perfett għall-użu fid-dar, fit-triq jew f'avvenimenti soċjali
Għaliex tagħżel ir-RandM Tornado 15000?
• Marka RandM ta 'kwalità għolja: Parti mill-marka RandM rinomata, ir-RandM Tornado 15000 tirrappreżenta kwalità u innovazzjoni, li toffri esperjenza ta' vaping premium li tista 'tafda.
• Teknoloġija innovattiva: Bit-teknoloġija avvanzata tagħha, ir-RandM Tornado 15000 jistabbilixxi standard ġdid fil-vaping u joffrilek esperjenza ta 'vaping unika u mingħajr paragun.
• Sodisfazzjon tal-klijent garantit: Ir-RandM Tornado 15000 joffri prestazzjoni tal-ewwel-klassi u sodisfazzjon tal-klijent eċċellenti.
RandM Tornado 15000 - L-aħħar sensazzjoni fis-serje vape Tornado minn RandM
Għaddas ruħek fid-dinja tar-RandM Tornado 15000, l-aħħar kapolavur mis-serje rinomata RandM Tornado. B'15000 puff inkredibbli, dan l-apparat jistabbilixxi standard ġdid fl-esperjenza tal-vaping.
RandM Tornado 15000
Ir-RandM Tornado 15000 jimpressjona b'varjetà ta 'karatteristiċi notevoli li jagħmluha l-vantaġġ fost Tornado vapes:
• Tank ta '25ml: B'tank ġeneruż ta' 25ml, tista 'tgawdi sa 15000 puff - perfetta għal tgawdija fit-tul u vaping mhux interrott.
• Indikatur tal-batterija diġitali: Grazzi għall-indikatur tal-batterija diġitali, dejjem għandek ħarsa ġenerali lejn l-istatus tal-iċċarġjar u tista 'tiċċarġja f'waqtha, sabiex ma jkollokx għalfejn tinterrompi l-esperjenza tal-vaping tiegħek.
• Port tal-iċċarġjar tat-Tip-C: Il-port tal-iċċarġjar tat-Tip-C modern jippermetti iċċarġjar malajr u faċli, sabiex tqatta' inqas ħin tistenna u aktar ħin vaping.
• Batterija 850 mAh: B'batterija qawwija ta '850 mAh, ir-RandM Tornado 15000 joffri biżżejjed qawwa għal sessjonijiet twal ta' vaping mingħajr interruzzjonijiet.
• Coil tal-malja (0.90 OHM): Il-koljatura tal-malji mibnija-b'reżistenza ta '0.90 Ohm tiżgura vaporizzazzjoni uniformi u effiċjenti tal-likwidi favoriti tiegħek, għal togħma intensa u sħab dens ta' fwar.
• L-aħħar u l-akbar likwidi: Igawdu l-aktar likwidi ġodda u fit-togħma grazzi għal teknoloġija avvanzata ta 'vaporizzazzjoni li toħroġ it-togħma u l-aromi sħaħ tal-likwidi tiegħek.
Benefiċċji tar-RandM Tornado 15000
• Vaporizzazzjoni fit-tul-: Ir-RandM Tornado Vape 15000 joffri pjaċir tal-fwar fit-tul-li jdum il-ġurnata kollha bit-tank ġeneruż u l-batterija qawwija tiegħu.
• Prestazzjoni mill-aqwa: Grazzi għat-teknoloġija avvanzata tagħha, ir-RandM Tornado 15000 jagħti prestazzjoni eċċellenti li tissodisfa anki l-vapers l-aktar impenjattivi.
• Disinn jibred: Bid-disinn faċli għall-utent tiegħu-u faċilità ta 'użu, ir-RandM Tornado 15000 huwa adattat kemm għal vapers novizzi kif ukoll b'esperjenza.
Applikazzjoni u użu tar-RandM Tornado 15000
• Applikazzjonijiet versatili: Ir-RandM Tornado 15000 huwa perfett għall-użu fid-dar, fit-triq jew f'avvenimenti soċjali.
• Faċli biex tużah: Bid-disinn faċli għall-utent-RandM Tornado 15000 huwa faċli biex tużah, li jippermettilek tikkonċentra bis-sħiħ fuq il-vaping.
Għaliex tagħżel ir-RandM Tornado 15000?
• Marka RandM ta 'kwalità għolja: Parti mill-marka RandM rinomata, ir-RandM Tornado 15000 tirrappreżenta kwalità u innovazzjoni, li toffri esperjenza ta' vaping premium li tista 'tafda.
• Teknoloġija Innovattiva: Bit-teknoloġija avvanzata tagħha, ir-RandM Tornado 15000 jistabbilixxi standard ġdid fil-vaping u joffrilek esperjenza ta 'vaping unika u inkomparabbli.
• Sodisfazzjon tal-klijent garantit: Ir-RandM Tornado 15000 joffri prestazzjoni tal-ewwel-klassi u sodisfazzjon tal-klijent eċċellenti.
• Żur il-websajt tagħna tornado-vaper.de Għal e-sigaretti premium u gawdi minn esperjenza ta' vaping mingħajr paragun!
Għażliet tat-Togħma

• Aloe Lemon Berries
• Tuffieħ Ħawħ Lanġas
• Silġ tal-banana
• Berry Lemonade
• Blue Razz Cherry
• Blue Razz Gummy Bear
• Blue Razz Lemonade
• Blueberry Bubblegum
• Blueberry Cherry Cranberry
• Blueberry Fuq Is-Silġ
• Blueberry Peach Ice
• Rummien Blueberry
• Lampun Blueberry
• Lampun Bluesour
• Silġ tal-Kaktus
• Kaktus Kiwi
• Ċirasa
• Cherry Cola
• Cola Ice
• Cola Lemon
• Kessaħ Mint
• Frott Dragun
• Fanta
• Fizzy Cherry
• Menthol Mojito frisk
• Silġ tal-Għeneb
• Għeneb Lumi
• Green Apple Citrus Menthol
• Green Grape Melon
• Gummy Bear
• Huckleberry
• Ice Pop
• Ice Tea Lemon Ice
• Ice Tea Peach Ice
• Kiwi Passion Fruit Guava
• Lumi u Ġir
• Silġ Lush
• Mango Fuq Is-Silġ
• Berry Imħallat
• Sur Blue
• Ħawħ Blueberry Candy
• Silġ tal-ħawħ
• Ħawħ Mango
• Pina Colada
• Luminata Roża
• Silġ tal-ananas
• Silġ tal-Enerġija Aħmar
• Skittles
• Tuffieħ qares
• Banana tal-Frawli
• Għeneb tal-Frawli
•Silġ tal-frawli
• Kiwi tal-frawli
• Strawberry Red Bull
• Dulliegħa tal-frawli
• Frawli Dulliegħa Luminata
• Triple Berry
• Vimto
• Silġ tad-dulliegħa
Speċifikazzjoni tal-Prodotti
| Puff: | 15000 puff |
| E-likwidu: | 25ml |
| Batterija: | Ċarġer tat-tip Ċ 850mAh |
| Togħmiet: | 59 togħma |
| Kull kaxxa: | 10pcs |
| Kartuna: | 160pcs |
| Daqs tal-kartun: | 570 * 275 * 370MM |
| Piż ta' kaxxa: | 21kg |
| MOQ: | 10pcs |
Ritratti tal-Prodotti

It-tags Popolari: fumot tornado 15k, iċ-Ċina, bl-ingrossa, fl-istokk
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll













